Скандалите около родните рефери и спорните им действия в контроли в Анталия продължава. Мистериозен българин е ръководил проверката между Щутгарт и узбекистанския Пахтакор Ташкент (4:0) миналия четвъртък. Според информация на “Билд” става въпрос за българин, чието име не е известно.

Съдията дал две спорни дузпи за немския тим в последните 15 минути на двубоя. Авторитетната медия се пита дали това е случайно или е с направено с цел да се стигне до определен предварително резултат.

Преди три дни стана ясно, че наши рефери са свирили нелегално контролата Вердер - АЗ Алкмаар (2:1). Начело на двубоя е бил отстраненият от съдийството Лъчезар Йонов, който ползвал самоличността на Райчо Райчев. От Българския футболен съюз обявиха, че ще дадат Йонов на прокурор.