Новият треньор на “Левски” Николай Костов влезе в правомощията си още преди официално да започне работа в клуба. БЛИЦ научи, че наставникът нахлул в съблекалнята на полувремето на двубоя с Локомотив (Пловдив), който се игра вчера на стадион “Георги Аспарухов” при закрити врати. На почивката “сините” губеха с 1:2 след трагична игра, което принудило Костов да влезе при футболистите. Наши източници разкриха, че наставникът дръпнал яко конско и критикувал остро играчите и дори наредил какви смени да бъдат извършени на помощника Антони Здравков. "Левски" осъществи обрат в резултата с  два гола на влезлия като смяна Сьорд Арс и победи с 3:2.

Както е известно, Георги Иванов беше наказан заради червен картон в дербито с ЦСКА и не стоя на резервната скамейка. Гонзо дори не влязъл на полувремето в съблекалнята. Той не беше на трибуните, а се покрил и наблюдавал двубоя по телевизията. Спортният директор остана часове след мача затворен на “Герена”, докато всички журналисти се разотидат, за да не дава изявления./БЛИЦ