Царско село се наложи с класическото 3:0 над Пирин (Благоевград) в мач от втория кръг на Втора лига. Избраниците на Никола Спасов надиграха гостите, водени от младия треньор Петър Златинов и заслужено се поздравиха с втора поредна победа. На старта на първенството Селото измъкна трите точки в Ловеч - 3:2 срещу Литекс.

С два гола за успеха над Пирин блесна Емануил Манев, който се появи в игра в началото на второто полувреме и реализира в 55-ата и 88-ата минути. Преди това Георги Минчев откри резултата в 34-ата.

Така Царско село излезе еднолично начело на класирането, след като е единственият тим с пълен актив от 6 точки след първите си два мача.

Днес от 18:00 часа е срещата Монтана - Локомотив (София).

ВТОРА ЛИГА, ВТОРИ КРЪГ

4 август 2018 г. (събота), 18:00 часа
ЦСКА 1948 - Черноморец (Балчик) 2:1
1:0 Томислав Павлов (43), 1:1 Владислав Мирчев (81), 2:1 Светослав Диков (90+3)

Добруджа - Несебър 1:0
1:0 Румен Николов (9)

Поморие - Литекс 2:1
0:1 Кристиян Тафраджийски (23), 1:1 Михаел Орачев (51), 2:1 Любомир Божинов (65)

Арда - Струмска слава 1:1
1:0 Борислав Стойчев (37), 1:1 Георги Янев (61)

Ботев (Гълъбово) - Кариана (Ерден) 3:1
1:0 Рангел Абушев (23), 2:0 Николай Янков (42), 3:0 Методи Костов (51-дузпа), 3:1 Иван Тодоров (79-дузпа)

5 август 2018 г. (неделя), 18:00 часа
Царско село - Пирин (Благоевград) 3:0

1:0 Георги Минчев (34), 2:0 Емануил Манев (55), 3:0 Емануил Манев (88)

Лудогорец II - Локомотив (Горна Оряховица)
3:2
0:1 Тихомир Кънев (38-дузпа), 1:1 Денислав Александров (51), 2:1 Денислав Александров  (64), 2:2 Тихомир Кънев (73), 3:2 Ерол Дост (80)

6 август 2018 г. (понеделник), 18:00 часа