ЦСКА загуби втората си контрола в Турция. Тимът на Стойчо Младенов отстъпи на предпоследния в австрийския елит Адмира Вакер (Мьодлинг) с 0:1. Единственото попадение в мача падна в последната минута на редовното време.

През първото полувреме играта беше равностойна. Мартин Петров няколко пъти пробва вратаря на австрийския тим Мансони. Стражът на „червените“ Томаш Черни също имаше решителни намеси.

Още в самото начало на втората част опасен удар на Косоко трудно беше париран от вратаря на Адмира Вакер. След почивката в игра за ЦСКА се появи новото попълнение Гуидо ди Вани. Дошлият на проби Нуно Ногейра обаче не се появи в игра.

В последната минута на редовното време австрийският тим стигна до победата, след като при разбъркване пред вратата на ЦСКА играч на Адмира Вакер прати топката във вратата на Райс Мболи.

Стартовият състав на ЦСКА: 12.Томас Черни, 2.Здравко Илиев, 6.Джаксън Менди, 14.Валентин Илиев, 21.Венцислав Василев, 4.Стивън Сънди, 8.Борис Галчев, 17.Мартин Петров, 18.Ивайло Чочев, 20.Омар Косоко, 45.Григор Долапчиев

През второто полувреме игра влизат: 92.Райс Мболи, 27.Бриан Ереро, 23.Емил Гъргоров, 11.Неманя Милисалвлевич, 26.Гуидо ди Вани, 5.Тодор Янчев, 10.Марсиньо, 30.Васил Попов

Неизползвани резерви: 3.Нуно Ногейра, 24.Юлиян Илиянов, 7.Тони Силва, 16.Петър Витанов

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКA