"Левски" победи с 2:1 Берое в мач от 24-ия кръг на Елитната юношеска група до 21 години. В герой за "сините" се превърна Радослав Цонев, който отбеляза и двата гола за домакините. Капитанът на дубъла на "Левски" откри резултата в 15-ата минута, а Кирил Личев изравни за Берое шест по-късно.

"Сините", водени от Георги Тодоров, отново поведоха в 33-ата минута. Този път Радослав Цонев се разписа от дузпа.

В края на двубоя момчетата на Иван Гаджев имаха няколко чисти положения, но не успяха да изравнят и "Левски" спечели трите точки. След успеха "сините" събраха 39 точки и са трети, а Берое остава с 34 на петото място.

В следващия кръг "Левски" ще гостува на Лудогорец в Разград - на 15 април от 16:00 часа, а на 13-и талантите от Стара Загора приемат лидера Литекс.