ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Треньорът на ЦСКА Саша Илич през миналата седмица обяви, че след загубата с 0:2 от Левски си е направил изводи и ще направи корекции в поведението на своя отбор на терена.

Първата промяна се видя по време на вчерашната контрола срещу столичния Септември. „Армейците“ спечелиха с 2:0 след голове на Дюкенс Назон и Дауда Бамба.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Направи впечатление, че Илич се отказа от използваната от началото на сезона тактическа постройка 4-2-3-1. Срещу Септември и през двете полувремена той изпробва схема 4-1-2-1-2, която е вариант на класическата за футбола 4-4-2, но с подреждане на играчите в ромб в средата на терена.

Така на практика ЦСКА игра без крила. Преди почивката в предмостието на отбраната действаше Бауренски, а в атака си партнираха Назон и Морено, а след 60-ата минута Юга действаше пред карето в защита, а Бамба и Бисмарк Чарлс в нападение. Тибо Вион игра отдясно на отбраната, където ще бъде и в предстоящите мачове с Пирин и Лудогорец заради наказанието на Турицов и контузията на Дончев.

* снимка: "Тема Спорт"