Славия победи Аполон (Лимасол) с 2:0 при представянето на отбора за новия сезон. Близо 300 привърженици на “белите” аплодираха тима преди срещата и след успеха в нея.

“Белите” поведоха още в 10-ата минута, а гола реализира завърналият се след 6 месеца наем в Левски Жуниньо. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Антонио в наказателното поле. Малко след това бразилецът можеше да реализира и втори гол, но стреля в гредата.

В 38-ата минута “белите” за втори път треснаха гредата след удар на Уго Лопес. Той бе изведен в наказателното поле от Коне и стреля с първото си докосване, вратарят на Аполон изби, а при добавката Лопес уцели страничния стълб.

През втората част двата отбора си размениха по няколко положения. Кипърците бяха най-близко до попадение след неразбирателство между Живко Желев и вратарят Георги Петков. Върнатата от бранителя топка обаче излезе в корнер.

В последната минута на срещата Жуниор центрира в наказателното поле, където Владислав Златинов засече топката за крайното 2:0.