ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Воденият от Велислав Вуцов Крумовград изненадващо отстъпи с 1:2 в домакинството си на един от аутсайдерите във Втора лига - Ботев (Пловдив) II, който се намира в зоната на изпадащите. Мачът беше от 15-ия кръг, като при победа "сините" щяха отново да оглавят класирането.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

Крумовград поведе чрез Ахмед Осман в 39-ата минута, но след почивката "канарчетата" постигнаха обрат и измъкнаха трите точки. В герой за дубъла на Ботев (Пловдив) във втори пореден мач се превърна Абдулай Траоре. Роденият през 2003 година нападател вкара и двете попадения във вратата на Крумовград - в 48-ата и 80-ата минути.

Именно Траоре блесна и преди седмица, когато донесе победата на "жълто-черните" с 2:0 над Добруджа при дебюта си, реализирайки и тогава два гола.

След победата Ботев (Пд) II отново остава под чертата, заемайки 16-ото място с 15 точки. Крумовград е втори с 27, а лидер с 29 е ЦСКА 1948 II.