ЦСКА 1948 победи Ботев (Враца) с категоричното 4:0 в голово шоу, част от 20-ия кръг на efbet Лига. В класирането тимът от София заема 10-ото място с 22 точки, а врачани са на 12-ото с 19.

Домакините създадоха първата опасност, която завърши с първи точен удар към една от двете врати. За съжаление на домакините Караджов не беше затруднен в 15-ата минута на срещата.

Начален Бонус до 1000 лв. за онлайн

Георги Русев откри резултата в полза на гостуващия отбор след отлична атака. Пробив по дясното крило на Васил Шопов завърши с центриране към наказателното поле, а там атакуващият играч на ЦСКА 1948 откри резултата без проблем. Три минути по-късно Александър Колев направи резултата 2:0, след като се възползва от грешка на вратаря Костов.

Отново отлична атака на ЦСКА 1948 позволи на Русев да реализира втория си гол в мача. Това се случи в 38-ата минута, след като получи пас от Колев отляво.

Домакините стартираха вихрено втората част и още в първата си атака топката уцели гредата след удар на Николов, който беше отразен от Караджов. След отлична атака в 58-ата минута Алекс Колев реализира втория си гол и общо четвърти за тима си. Три минути по-късно Костов спаси опасен и мощен удар на Шопов.

В 72-ата минута Мартин Топузов се разходи през отбраната на домакините, но Костов спаси с вещина, за да не позволи на топката за пети път да влети в мрежата му.  До края на двубоя резултатът се запази и ЦСКА 1948 спечели категорично двубоя.

Ботев Враца - ЦСКА 1948 0:4
0:1 Русев (22), 0:2 Колев (25), 0:3 Русев (38), 0:4 Колев (58)

Най-интересното по минути:
1 - Старт на мача
22  - Гол за ЦСКА 1948! Русев се разписа, след като получи отличен пас от Шопов и се разписа с безкомпромисен удар
25  - Гол за ЦСКА 1948! След грешка на вратаря Красимир Костов, който не успя да улови топката и Колев се разписа
38  - Гол за ЦСКА 1948! Русев отново е точен, след като получи пас отляво от Колев и мушна топката от няколко метра в мрежата
45 - Край на първото полувреме
46 - Старт на второто полувреме
58  - Гол за ЦСКА 1948! Александър Колев матира за втори път Костов, а това беше и четвърти гол за тима от София
90 - Край на мача

Съставите:

Ботев Враца: 76. Красимир Костов, 22. Диего Фераресо, 18. Илия Миланов, 5. Костадин Ничев, 77. Мартин Николов (85 23. Димитър Илиев), 88. Йоан Бауренски , 24. Стефан Гаврилов (56  9. Карлос Со), 20. Мохамед Бентахар  (56  28. Красимир Тодоров), 17. Чавдар Ивайлов (73  16. Мартин Петков), 15. Мирослав Маринов (73  14.Антон Фасе), 94. Юлиан Ненов

резерви: 33. Христо Георгиев, 23. Димитър Илиев, 10. Теодор Георгиев

ЦСКА 1948: 12. Иван Караджов, 15. Александър Александров , 24. Лазар Марин  (67 77. Крум Стоянов), 87. Симеон Петров, 22. Реян Даскалов, 18. Ивайло Чочев, 37. Емил Мартинов, 10. Георги Русев  (80  45. Ндонгала) , 68. Васил Шопов (67  20. Ангел Бастунов), 9. Александър Колев  (76  90. Мартин Тошев), 7. Марио Топузов  (76  11. Денислав Александров)

резерви: 29. Даниел Наумов, 5. Михаил Минков

съдия: Радослав Гидженов (Пловдив)

стадион: Христо Ботев, Враца

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия