След като ЦСКА U15 победи Славия с 4:0, и юношите на "армейците" до 17 години записаха успех срещу "белите" - 2:0. Двубоят от четвъртия кръг на Елитната група се игра на изкуствения терен на стадион "Славия".

"Армейците" пропуснаха много добри възможности да открият резултата преди това да се случи в 69-ата минута, когато точен беше капитанът Емил Ценов, пише cska.bg. Мартин Смоленски удвои преднината на ЦСКА с глава седем минути преди края.

ЦСКА U17 продължава без грешна стъпка в Елитната група, като спечели и четирите си мача от началото на сезона с голова разлика 18:1.

В следващия кръг "червените" домакинстват на Черно море. Двубоят ще се играе на 30 септември (неделя) от 13:30 часа на стадион "Бонсист".

Съставът на ЦСКА: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Християн Петров, Мартин Аврамов, Георги Иванов, Емил Ценов (к), Иван Иванов, Даниел Иванов, Димитър Михайлов, Кристиян Атанасов, Мартин Смоленски
Резерви: Майкъл Георгиев (в), Марио Николов, Георги Замфиров, Емил Пинджуров, Митко Митков, Атанас Няголов, Тома Ушагелов
Треньори: Добромир Митов и Сашо Борисов