По-малко от 12 часа, след като ЦСКА записа седма поредна шампионатна победа - 1:0 над Черно море, отборът вече се подготвя за следващия си двубой. "Червените" гостуват на Несебър в мач от 1/16-финалите в турнира за Купата на България - във вторник (19 септември) от 16:00 часа.

Всички 21 играчи, които старши треньорът Стамен Белчев взе на лагера в Албена, са здрави и могат да се включат в мача, пише cska.bg. Отборът проведе възстановителна тренировка тази сутрин, а следобед футболистите ще получат почивка от щаба.

По време на заниманието "червените" демонстрираха отлично настроение. То логично е породено от сладката победа с 1:0 над Черно море, която дойде след гол на Фернандо Каранга в 96-ата минута.

От утре заниманията продължават с една мисъл - победа над Несебър и класиране за 1/8-финалите за Купата.