В мач от 19-ия кръг на efbet Лига Берое и Левски не се победиха, завършвайки 1:1. Бари получи топката в малкото наказателно поле и матира Ганев в 17-ата минута на срещата с прекрасен удар с пета. Асистенцията дойде от Марин Петков. В 87-ата минута Фал наказа Михайлов. Стефанов даде завършващия пас. След това равенство Левски ще зимува на 6-ото място с актив от 26 точки, Берое е на 7-ото място с точка по-малко.

Winbet - победата е емоция! (18+)

Берое стартира доста активно мача, а в първите 15 минути на два пъти Джонатан Перейра имаше възможност да тормози Михайлов, но не сполучи и при двата удара.

В 16-ата минута Димитър Костадинов пробва рефлекса на Ганев, но вратарят на старозагорци се справи. Само минута по-късно отлична атака на Левски позволи на Марин Петков да навлезе към наказателното поле отдясно, пусна пас към Бари, а той от няколко метра матира Ганев с брилянтен удар с пета.

Билал Бари стреля отлично, но от малък ъгъл и топката нацели страничната греда в 37-ата минута. В следващата Берое отвърна с опасност. Лебон пусна пас към наказателното поле отляво, а Камбуров засече топката, но тя излетя над напречната греда.

Минута преди края на първата част Мечев от пряк свободен удар стреля право в ръцете на Михайлов.

През втората част играта беше доста динамична, а атаките се редуваха и към двете врати. В 67-ата минута Димитър Костадинов прати топката във вратата на Левски, но имаше вдигнат флаг за засада. Берое натисна съперника си в последните минути на фона на виковете "Оставка" от страна на беройските фенове.

Така се стигна до 87-ата минута, когато Стефанов намери добре Алиун Фал, който с диагонален остър удар изравни резултата, наказвайки Михайлов, който допусна гол след 4 чисти мрежи.

В 90-ата минута Мартин Камбуров събра аплодисментите на публиката, след като беше заменен от Динков. Нападателят има договор до края на календарната година.

Берое - Левски 1:1
0:1 Бари (17), 1:1 Фал (87)

Най-интересното по минути:
1 - Старт на мача
10 - Опасност пред вратата на Левски. Джонатан беше на изгодна позиция, но ударът му мина над вратата
15 - Отново Джонатан се оказа на голова позиция, но отново стреля неточно
16 -  Димитър Костадинов пробва рефлекса на Ганев, който се справи
17 -  ГГГГООООЛЛЛ за Левски. Марин Петков напредна отдясно, пусна пас към малкото наказателно поле, а там Бари нанесе точния удар
29 - Удар на Зайков след корнер, не се получи нищо опасно пред Ганев
33 - Шут на Бари не намери целта
45 - Край на първото полувреме
46 - Старт на второто полувреме
67 - Димитър Костадинов прати топката във вратата на Берое, но попадението не беше зачетено заради засада
76 - Удар на Лебон, Михайлов не допусна топката във вратата си
87 - ГОЛ за Берое! Алиун Фал с остър диагонален удар матира Михайлов и изравни резултата, а Стефанов даде идеалния пас за това
90 - Край на мача

Съставите на двата отбора:
Берое
Берое: 33. Генадий Ганев, 5. Омар Сако, 6. Александър Цветков, 8. Илиян Стефанов, 9. Мартин Камбуров ( 90 - 15. Георги Динков), 16. Симеон Мечев ( 79 - 10. Даниел Генов), 19. Александър Василев ( 46 - 99. Омар Камара  79 - Алиун Фал)), 20. Стив Фуртадо , 21. Кийлън Лебон , 26. Камен Хаджиев ( 46 - 17. Реян Даскалов), 43. Джонатан Перейра
Резерви: 12. Иван Гошев, 2. Джуниет Али
Старши треньор: Петър Колев

Левски СофияЛевски: 13. Николай Михайлов, 3. Гьоко Зайков, 4. Иван Горанов , 11. Здравко Димитров ( 79 - 27. Асен Митков), 19. Билал Бари, 20. Димитър Костадинов  (79 - 41. Георги Александров), 21. Радослав Цонев , 22. Патрик-Габриел Галчев , 33. Хосе Кордоба, 88. Марин Петков ( 85 - 79. Мартин Петков), 91. Драган Михайлович
Резерви: 66. Пламен Андреев, 5. Христос Шелис, 6. Ивайло Найденов
Старши треньор: Станимир Стоилов

Съдия:  Георги Кабаков

Стадион: "Берое", Стара Загора

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия