ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Дублиращият отбор на Левски спечели с 2:0 домакинството си на Славия II в мач от осмия кръг на Югозападната трета лига. За "сините" това беше четвърта поредна победа. Успехът за тима на Христо Арангелов дойде след голове на Борислав Рупанов в 71-ата минута и на Александър Божилов в 86-ата.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

За "белите" участие и в този мач взеха Светослав Вуцов и Мартин Георгиев, които са част от първия състав, но трупат игрова практика в дубъла. Вратарят на националния ни тим, който изведе отбора с капитанската лента, престоя на терена едва 15 минути, тъй като беше изгонен с директен червен картон. Светльо Вуцов препъна излезлия сам срещу него Калоян Петков и съдията Николай Ангелов го изгони.

Дубълът на Левски събра 12 точки и е осми във временното класиране, докато Славия II остава с 10 в актива си. Лидер в Югозападната трета лига е Миньор (Перник) с 19 точки.

Гледахте на живо: "Левски II" - "Славия II" 2:0 (Трета лига)

Гледахте на живо: "Левски II" - "Славия II" 2:0 (Трета лига) #ВсичкиЗаедно #ЛевскиЕВечен #АкадемияЛевски

Публикувахте от ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSKI в Събота, 9 септември 2023 г.