Йоан Андоне дебютира с победа като треньор на ЦСКА, след като в контролна среща “армейците” разгромиха с 6:0 Сливнишки герой. С попадения в първия си мач за “червените” се отчетоха Даниел Панку и Димитър Илиев. Флорентин Петре ознаменува с гол повторния си дебют с екипа на 31-кратните шампиони.

В 26-ата минута Панку увенча надмощието на ЦСКА и откри резултата. След центриране на Иван Иванов отляво Дормушали Саидходжа с глава продължи към румънеца, който от воле прониза вратаря на Сливнишки герой Янко Димитров.

Пет минути преди края ново попадение на Панку бе отменено заради засада на Саидходжа.  В 59-ата минута Тодор Тимонов удвои преднината на “армейците”, когато след изпълнение на корнер топката попадна у него и той от въздуха я прати в мрежана. Само 4 минути по-късно резервата Александър Бранеков с глава направи 3:0. При попадението Бранеков получи контузия и се наложи Коста Янев да се завърне в игра, след като три минути по-рано бе отстъпил мястото си на Николай Манчев.

В 74-ата минута Петре увенча с гол повторния си дебют с червената фланелка, когато с глава покачи на 4:0 . Той се оказа най-бързо до топката след центриране на отдясно и удар с глава на Димитър Илиев в гредата. Девет минути преди края Илиев също ознаменува дебюта си за ЦСКА с попадение. Дошлият от Локо Пд тарансе разписа с удар от границата на наказателното поле. В 87-ата минута Илиев асистира за второто попадение на Панку.

Йоан Андоне заложи в титулярния състав на своите румънски сънародници Панку и Петре. Скандалният Иван Иванов също бе в стартовите единайсет, там изненадващо попаднаха още Саидходжа и Уго Баес. Неприятната новина точно преди началото на мача е контузията на вратаря Здравко Чавдаров. Това наложи на вратата да застане Божидар Стойчев, а Иван Караджов бе извикан за резерва. Ниските температури, около 5 градуса под нулата, не спряха група верни фенове на ЦСКА, които пристигнаха на комплекс “Царско село”, за да гледат контролата.

ЦСКА – Сливнишки герой 6:0

1:0 Даниел Панку (26), 2:0 Тодор Тимонов (59), 3:0 Александър Бранеков (63), 4:0 Флорентин Петре (74), 5:0 Димитър Илиев (81), 6:0 Даниел Панку (87)

Състав на ЦСКА: 91.Божидар Стойчев (46-12.Иван Караджов), 2.Павел Виданов, 6.Кирил Котев (46-13.Александър Бранеков, 71-21.Коста Янев), 15.Иван Иванов, 24.Уго Баес (46-33.Кристиян Велинов), 17.Флорентин Петре, 5.Тодор Янчев, 21.Коста Янев (60-20.Николай Манчев), 8.Тодор Тимонов (60-31.Ивайло Димитров), 23.Даниел Панку, 99.Дормушали Саидходжа (60-9.Димитър Илиев)

Резерви: 12.Иван Караджов, 13.Александър Бранеков, 33.Кристиян Велинов, 31.Ивайло Димитров, 20.Николай Манчев, 9.Димитър Илиев