ПОСЕТЕТЕ СТРАНИЦАТА НА БЛИЦ ЗА МОНДИАЛ 2022 - ТУК!

Агенция БЛИЦ продължава рубриката си с най-интересните, най-странните и най-стряскащите залози в света.

Този път ще се върнем към началото на века. По-конкретно към 29 септември 2001 г., когато Тотнъм приема Манчестър Юнайтед на тогавашния си стадион „Уайт Харт Лейн“.

200 лв Начален Бонус Спорт!

Мачът се развива брилянтно за „шпорите“. Те откриват резултата чрез Дийн Ричардс в 15-ата минута. Лес Фърдинанд удвоява в 25-ата, а Кристиан Циге вкарва за 3:0 точно преди почивката.

В този момент един лондонски фен на Тотнъм решава да впечатли приятелката си и залага цялото си имущество, включително къщата си, за победа на „шпорите“, тъй като при този резултат успехът вече несъмнен.

ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Съдбата обаче му обръща гръб и Манчестър Юнайтед прави немислимото, за да спечели мача с пет отбелязани гола през второто полувреме. Попадения на Анди Коул, Лоран Блан, Рууд ван Нистелрой и Себастиан Верон водят до обрата.

В последните минути Дейвид Бекъм ознаменува с гол великолепното си представяне през втората част, когато асистира и за попаденията с глава на Коул и Блан. Така в крайна сметка заради силните изяви на Спайсбой фенът на Тотнъм остава без жилище, без пари и без приятелка.