Златното момиче на България Ренета Камберова е големият победител в приключилия втори сезон на играта БЛИЦ Букмейкър – ефбет Лига. В нея известни българи, които не са свързани пряко с футболните ни клубове, прогнозираха мачове на точен резултат от родното първенство.  Шоуто бе на принципа на елиминациите, а накрая се гледат общият брой спечелени точки.

Бившата състезателка по художествена гимнастика финишира с 27 точки. Тя записа изключителна серия от четири поредни елиминации срещу Дичо (след два кръга), Богдан Томов, Даниел Асенов и Пламен Младенов-Професора.  На финалната права Рени отпадна от Кирил Николов-Дизела след битка в два кръга. Това обаче не й попречи да завърши първа.

Така дамата сложи в малкия си джоб немалко мъже. Любопитното е, че втора в крайното класиране е отново жена – журналистката от БНТ Христина Христова, която събра 24 точки. Трети е баскетболната легенда на ЦСКА Станислав Станков с 19 точки, единствен отсрамил силния пол в тройката на генералното класиране.