ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Ботев (Пловдив) направи зрелищно 4:4 с Рига в първата си контрола на лагера в Дубай. Елвис Ману вкара три от четирите гола за "канарчетата", а Абдулайе Траоре също успя да се разпише.

Двубоят беше от четири части по 30 минути и бе изгледан от собственика на Ботев Антон Зингаревич.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Рига поведе в резултата още в 5-ата минута с гол от дузпа. Шест минути след това Ботев изравни с попадение на Траоре. Само минутка по-късно обаче контраатака на Рига завърши с гол. Така след първите 30 минути игра латвийците водеха с 2:1.

Още в третата минута на втората тридесетминутна част Рига отбеляза трето попадение. Елвис Ману се разписа за Ботев, за да намали преднината на латвийците само на гол - 2:3.

В последната част от общо четирите по 30 минути бившият нападател на Лудогорец реализира от дузпа за 3:3. 29-годишният Ману оформи хеттрика си, за да даде преднина на Ботев за първи път в мача, но в края латвийците успяха да изравнят за крайното 4:4.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Зимна подготовка 2023