Лидерът във Втора лига ЦСКА 1948 II победи с 2:0 Лудогорец II в мач от 19-ия кръг във Втора лига. Головете вкараха Марио Топузов в 15-ата минута и Преслав Антонов в 23-ата.

Минута преди края на двубоя вратарят на домакините Генадий Ганев спаси дузпа, изпълнена от Йоан Йорданов.

Сред зрителите на мача в комплекс "Царско село" бяха оперативният директор на ЦСКА 1948 Стойчо Младенов, Валентин Илиев, Велислав Вуцов със синовете си Светослав и Петър, треньорът на Спортист (Своге) Петър Колев и др.

След поредната победа ЦСКА 1948 II, воден от треньора Атанас Рибарски, е убедителен лидер с 41 точки, вторият Етър има 34, а трети с 32 е Спортист (Своге). Дублиращият отбор на Лудогорец е девети с 26 точки.

ВТОРА ЛИГА - 19 КРЪГ:

18 февруари, събота:
Литекс - Марица (Пловдив) 1:2

1:0 Илиян Капитанов (10), 1:1 Станислав Маламов (45), 1:2 Станислав Маламов (58)

Витоша (Бистрица) - Монтана 1:4
1:0 Георги Амзин (18), 1:1 Антон Карачанаков (51 - дузпа), 1:2 Антон Карачанаков (59), 1:3 Антон Карачанаков (65), 1:4 Мехди Уамри (67)

20 февруари, понеделник, 14:00 часа:
ЦСКА 1948 II - Лудогорец II 2:0
1:0 Maрио Топузов (15), 2:0 Преслав Антонов (23)

20 февруари, понеделник, 17:00 часа: