ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Напрежение и нерви в ЦСКА 1948 при гостуването на Ботев (Враца) от 20-ия кръг на Еfbet Лига. Мачът започна лошо за "червените", след като в 21-ата минута Чавдар Ивайлов даде преднина на домакините.

Малко след това Ивайло Чочев не успя да изравни от дузпа. Ударът му от бялата точка беше спасен от Красимир Костов, а почивката дойде при 1:0 за врачани.

Toп Коефициенти за efbet Лига!

В 37-ата минута, явно недоволен от развитието на събитията на терена, Тодор Янчев реши да извади от игра Ангел Бастунов и да пусне Октавио. Крилото обаче се озъби на треньора си и започна да му говори нещо. След като напусна терена, Бастунов продължи да репликира наставника си, който се обърна към него и го прикани с жест да седне на резервната скамейка.