ЦСКА 1948 ще отложи срещата си от първенството със Септември (София), разбра БЛИЦ.

Решението идва след историческия успех на "червените" на европейската сцена. Отборът на Валентин Илиев ликува снощи в Подгорица след 1:1 срещу Будучност (2:1 общ резултат). Така ЦСКА 1948 за първи път елиминира съперник в Европа, класирайки се за третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите, където ще се изправи срещу Пафос.

ЦСКА 1948 елиминира Будучност за историята след продължения ВИДЕО

Именно заради предстоящите мачове с кипърците ЦСКА 1948 ще отложи срещата си със Септември (София). Мачът от третия кръг на Efbet Лига е по програма в понеделник (5 август) на "Васил Левски". На Националния стадион в четвъртък обаче "армейците" ще домакинстват на Пафос, след което в неделя (11 август) е червеното дерби ЦСКА 1948 - ЦСКА. Реваншът в Кипър срещу Пафос пък е на 15 август (четвъртък).