ЦСКА 1948 победи украинския Ингулец с 2:1 в третата си контрола от зимния лагер в Турция.

Столичани направиха много силно първо полувреме, а именно в него паднаха и трите гола в срещата. Алекс Колев отбеляза първия си гол още в 10-ата минута (1:0). Тогава Васил Шопов отне топката от защитник, напредна в наказателното поле и пусна топката към Колев, който не сбърка.

В 30-ата минута „червените“ направиха още една много добра атака. Галин Иванов, Алекс Колев и Лазар Марин взаимодействаха, Марин пусна добър пас в наказателното поле и Георги Русев от близка дистанция реализира за 2:0.

7 минути по-късно Галин Иванов стреля мощно от воле, но не успя да намери очертанията на вратата.

Въпреки инициативата на „червените“ украинците върнаха един гол. Едно центриране в наказателното поле хвана защитата неподготвена и Головкин порази Даниел Наумов.

ЦСКА1948 намали оборотите през втората част и изгуби остротата си в атака, докато Интгулец владееше повече топката, но не успя да изравни.

Следващият съперник на тима е Лапи Косово, която контрола е насрочена за 2 февруари.

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 24. Лазар Марин, 21. Венцислав Василев, 87. Симеон Петров, 15. Александър Александров, 18. Ивайло Чочев, 37. Емил Мартинов, 14. Васил Шопов, 33. Галин Иванов, 10. Георги Русев, 9. Александър Колев