Треньорът на ЦСКА Люпко Петрович и наставникът на Ботев (Враца) определиха стартовите състави за мача помежду им от четвъртия кръг на efbet Лига. Двубоят започва в 18:45 часа на "Армията".

На вратата на ЦСКА днес застава Густаво Бусато за сметка на Витаутас Черниаускас, на когото е дадена почивка. Това ще е дебют за бразилския страж в официален мач на "червените".

От първата минута срещу Ботев (Враца) започват Иван Турицов, както и юношата на клуба Валентин Антов. Али Соу, който вкара победната дузпа на реванша с Осиек в четвъртък, днес е на пейката.

Winbet - на един клик разстояние! (18+)

Почивка получават още Кристиян Малинов и Тиаго Родригес. Както е известно, следващият мач на ЦСКА е в четвъртък, когато е домакинството на украинския Зоря (Луханск) от третия квалификационен кръг на Лига Европа.

В атака срещу врачани Люпко Петрович залага на Тони Уот и Евандро, койото ще бъдат подпомагани от Греъм Кери, Диего Фабрини и Жанио Бикел.
CSKA Sofia (Bul)
ЦСКА: 12. Густаво Бусато, 11. Петър Занев, 24. Нуно Томаш, 25. Раул Албентоса, 19. Иван Турицов, 16. Жанио Бикел, 26. Валентин Антов, 8. Греъм Кери, 21. Диего Фабрини, 9. Тони Уот, 10. Евандро
Резерви: 30. Витаутас Черниаускас, 28. Пламен Гълъбов, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 14. Вив Соломон-Отабор, 7. Денис Давидов, 22. Али Соу
Tреньор: Люпко Петрович