ЦСКА разби със 7:0 Марек в мач от 20-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години, която се игра на стадион "Бончук" в Дупница.

"Армейците" нямаха проблеми срещу аутсайдера и очаквано си тръгнаха с трите точки. ЦСКА поведе в 33-ата минута, когато Асен Дончев засече с глава центриране отляво на Адриан Гиргинов, разказват "червените" на клубния си сайт cska.bg. Жулиан Манолов удвои преднината на гостите с красив гол от пряк свободен удар в 62-ата минута. Три по-късно Дончев се разписа за 3:0, а в 68-ата Будинов вкара четвъртото попадение в срещата. Той реазлизира и петия гол в 73-ата минута. В 85-ата Радослав Илиев напредна сам и прониза вратата на Марек за 6:0, а Адриан Гиргинов оформи крайното 7:0 в последните секунди.

ЦСКА е четвърти в класирането с 42 точки. Лидер с 48 е Черно море, а Топ 3 допълват Лудогорец с 44 и Септември с 43.

Следващият мач на "червените" е домакинство на Локомотив (Пловдив).

Съставът на ЦСКА: Кристиян Сотиров, Джулио Чарлов, Йоан Бауренски, Милен Манчев, Адриан Гиргинов, Жулиан Манолов, Христо Панчев, Росен Петров, Андрей Йорданов, Асен Дончев, Борислав Будинов
Резерви: Борис Груев, Преслав Страшимиров, Радослав Илиев, Александър Александров, Александър Иванов, Огнян Николов
Треньори: Ивайло Станев и Ивайло Иванов