ЦСКА обяви имената на двамата късметлии, които ще пътуват с тима за реванша с Базел в Лигата на конференциите.

Виктор Календерски и Живко Матеев бяха изтеглени с жребий на полувремето на първия мач между двата тима снощи, спечелен от ЦСКА с 1:0.

Припомняме, че "армейците" изпратиха двама свои фенове и при гостуването на ирландския Сейнт Патрикс на 11 август, спечелено с 2:0.

Ето съобщението в сайта на "червените":

Вчера, по време на почивката между двете полувремена на двубоя между ЦСКА и Базел бяха изтеглени имената на победителите от томболата сред картодържателите. Както знаете двама от тях, заедно с един техен близък ще летят с отбора за реванша в Базел (Швейцария), който ще се играе на 25 август (четвъртък).

Късметлиите, които ще имат възможност да изживеят емоцията да пътуват с футболистите и спортно-техническия щаб на ЦСКА и да са най-близо до тима във важния сблъсък са:

IZTINLGK - Виктор Календерски - сектор  "В"