Крилото на Ботев (Пловдив) Армстронг Око-Флекс в момента минава прегледи, за да осъществи трансфера си в Левски, научи БЛИЦ.
По всичко личи обаче, че топката е успокоена и конфликтът между двата клуба е напът да бъде потушен.
Око-Флекс подписа договор с Ботев (Пловдив) на 25 август 2025 г. Той изигра 15 мача за „жълто-черните“ за първенство и Купата на България, в които вкара общо седем гола и направи две асистенции.
Контролите на Левски - зима 2026
