Наставникът на Етър Станислав Генчев сподели мнението си за загубата с 2:3 от Пирин (Благоевград) като гост.

"Вината за загубата си е изцяло наша. Говорихме на полувремето, че не трябва да даваме инициативата, а направихме точно това и допуснахме два гола. Хубаво е, че успяхме да се върнем в мача. След това ни липсваше завършващия удар. След това заспахме пред нашата врата и бяхме наказани.

За пореден път имахме повече ситуации от противника, но губим. Това не е никак приятно. Може би последните мачове вкарат напрежение в отбора. Може би играчите се нуждаят от повече спокойствие.

Ръководството прави всичко необходимо, за да се чувствам футболистите спокойни. Изцяло треньорите отговаряме за спортно-техническата част. Изцяло ние треньорите и играчите може да променим ситуацията в отбора.

При втория и при третия гол допуснахме много груби грешки.

Мачовете са през три дни и най-нормалното нещо е да искаме да вдигнем отбора. Една победа ще даде друг развой на събитията в Етър", заяви Генчев пред Диема Спорт след срещата в Благоевград.