Барселона се развихри и спечели убедително с 5:0 при визитата си на третодивизионния Сеута, класирайки се безпроблемно за 1/4-финалите в турнира за Купата на Краля.

Първият гол падна в 41-ата минута, когато Франк Кесие пусна към Рафиня, който напредна отдясно, навлезе навътре и в премерен изстрел в далечния ъгъл вкара във вратата на Томас Мехиас, който е юноша на Реал (Мадрид).

След почивката в 50-ата минута Франк Кесие записа нова асистенция, след като подаде на Роберт Левандовски, който не сбърка от добра позиция.

В 70-ата минута Жорди Алба подаде на Ансу Фати, който направи пробив отляво, преодоля защитата на Сеута и с плътен удар по диагонала реализира третото попадение. Седем минути по-късно Рафиня върна жеста на Франк Кесие от първата част и му асистира с прецизно центриране, а котдивоарецът с глава разликата четири гола.

В последната 90-а минута на редовното време Роберт Левандовски оформи крайното 5:0 след асистенция на Ерик Гарсия.