Севиля надви с 2:1 досегашния лидер Лас Палмас в мач от третия кръг на Примера дивисион. Гостите водеха до самия край на срещата чрез гол на Тана Домингес (16). В 89-ата Пабло Сарабия изравни от несъществуваща дузпа, а в 93-ата минута Карлос Фернандес вкара решителния гол.

Гол на Ел Зар бе отменен заради засада в шестата минута, но гостите откриха в шестнайстата, след като Роке Меса шутира, топката се отклони от Николас Пареха, след което Тана Домингес насочи в мрежата - 0:1. Тимът на Хорхе Сампаоли нямаше удар в първия половин час.

В 87-ата реферът Мартинес Мунуера сгреши и посочи дузпа за домакините, а всъщност Витоло преигра в наказателното поле. Арбитърът изгони бранителя, а Пабло Сарабия отбеляза от бялата точка - 1:1. В 93-ата минута друга резерва Карлос Фернандес отбеляза крайното 2:1.

ВСИЧКО ЗА ИСПАНСКАТА ПРИМЕРА ДИВИСИОН - ТУК!