Торино и Сампдория завършиха зрелищно 2:2 в мача си от четвъртия кръг на италианската Серия „А“.

Четирите гола бяха реализирани още през първата част. „Моряците“ от Генуа поведоха в самото начало след попадение на колумбиеца Дуван Сапата (1) след пас на Рамирес.

„Биковете“ обаче направиха бърз обрат за по-малко от 120 секунди с голове на Даниеле Басели (13) и Андреа Белоти (14), възпозлвали се от подавания на Нианг и Ляич.

Фабио Куалиарела (34) възстанови равенството преди почивката след асистенция на Стринич, а това се оказа и последният гол в мача.

След ремито Торино остава без загуба този сезон и с 8 точки заема пета позиция преди другите срещи от кръга. Сампдория също е без поражение, но с един мач по-малко на седмо място със 7 точки.

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А"