ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Българският национал Никола Илиев изигра нов силен мач за юношите на Интер. 18-годишният талант помогна на младежкия отбор на "нерадзурите" до 19 години да се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Италия в тази възрастова група.

Илиев блесна с два гола и асистенция за успеха с 5:4 срещу Верона след продължения.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

Българинът откри резултата с глава в осмата минута, а в края на първата част реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него и изравни за 3:3.

В 65-ата минута Илиев центрира прецизно за Ди Маджо, който се разпиоса за 4:3. Българинът бе сменен в 86-ата минута, а в добавеното време на мача Верона изравни за 4:4 и последваха продължения.

В 107-ата минута Андерсен вкара пети гол за Интер и прати "нерадзурите" в следващия етап на турнира. Там съперник на Никола Илиев и компания ще бъде Сампдория.