Парма обърна у дома Торино с 3:2 в зрелищен последен сблъсък от шестия кръг на италианската Серия „А“.

Деян Кулусевски (2) рано изведе домакините напред в резултата след пас на Жервиньо, а Кристиан Ансалди (12) изравни след подаване на Верди. В 29-ата минута обаче гостите останаха в намален състав, след като бразилецът Бремер бе изгонен с втори жълт и червен картон за нарушение за дузпа, пропусната след това от Жервиньо. Въпреки това „биковете“ направиха обрат и поведоха с попадение на голмайстора си Андреа Белоти (43-дузпа).

В последните секунди на първата част Андреас Корнелиус (45+3) изравни след асистенция на Кулусевски, а в самия край на мача „дуковете“ се възползваха от числения си превес на терена и стигнаха до победен гол на резервата Роберто Инглесе (88).

След успеха си Парма събра 9 точки и е на девета позиция. Торино е със същия актив от точки на осмото място с по-добра голова разлика.