ПОСЕТЕТЕ СТРАНИЦАТА НА БЛИЦ ЗА МОНДИАЛ 2022 - ТУК!

Фен на Еквадор стана известен по цял свят само за няколко часа, след като видео с него стана хит в социалните мрежи и световния видеобмен.

Запалянкото на южноамериканците е заснет как движи ръката си по начин, по който намеква, че домакинът на Мондиал 2022 Катар е купил съдиите, след като гол на Еквадор още в 3-ата минута не бе зачетен след намесата на ВАР заради засада.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Както е известно, дни преди началото на Световното се появи слух, че катарците са купили седем еквадорски национали, за да спечели тимът им с 1:0 след гол през второто полувреме.

Привърженикът с екип на националния тим на родината си е сред привърженици на домакините, които ясно му се заканват.

Много от феновете в социалните мрежи смятат, че не би трябвало да бъде отсъдена засада при това положение и голът е редовен.

ВИЖ КЛАСИРАНЕТО В ГРУПА "А" НА МОНДИАЛА!!!