ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Арда и Крумовград завършиха при 1:1 в двубой от 26-ия кръг на Efbet лига.

Домакините откриха резултата рано-рано с попадение на новото попълнение Чинонсо Офор, разписал се след удар с глава в четвъртата минута за 1:0 в дебюта му за тима.

Крумовград успя да стигне до гол с първия си точен удар в срещата. Негов автор беше Вячеслав Велев в 29-ата минута на срещата (1:1).

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Пет минути преди края на първата част Иван Коконов се разписа във вратата на Крумовград, но попадението му беше отменено заради засада.

Арда пропиля още една чиста ситуация за гол, но Станислав Иванов и Иван Коконов не се разбраха кой да играе за топката при пас към далечната греда и си попречиха, без да успеят да нанесат точен удар.

След почивката гостите вдигнаха оборотите, но така и не достигаха чисти голови възможности. Арда отвърна с опасен удар на Феликс Ебоа и десет минути по-късно с пропуск на Станислав Иванов, останал очи в очи с вратаря на Крумовград.

Арда остана на седмо място с 36 точки, а Крумовград на осмо със същия актив, като двата тима са само на точка от шестия ЦСКА 1948, но вече с два мача повече.

АРДА - КРУМОВГРАД 1:1
1:0 Чинонсо Офор (4'), 1:1 Вячеслав Велев (29')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на двубоя.
4'  ГООООЛ за Арда! Борислав Цонев центрира към Чинонсо Офор, а той с глава се разписа за 1:0, пращайки топката в далечния ъгъл.
10'  Какъв шанс за Арда! Иван Коконов стигна до подаване в наказателното поле, но прати топката високо над вратата.
29'  ГООООЛ за Крумовград! Вячеслав Велев получи топката на границата на наказателното поле и я прати в мрежата с първия точен удар на тима си в мача.
40' ОТМЕНЕН ГОЛ! Иван Коконов се измъкна отляво и преодоля Янко Георгиев, но има сигнал за засада.
44'  Какъв пропуск за Арда!  Станислав Иванов и Иван Коконов се сблъскаха в битка за топката на далечната греда и пропуснаха да вкарат втори гол за тима си.
45+3' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
64' Борислав Цонев центрира от фаул, Феликс Ебоа стреля , но неточно.
74' Станислав Иванов остана сам срещу вратаря на Крумовград Янко Георгиев, но не успя да го преодолее.
80' Момчил Цветанов стреля опасно секунди след появата си в игра, но Анатолий Господинов спаси.
90+3' Край на мача!

АрдаАРДА: 1. Анатолий Господинов, 4. Милен Стоев, 9. Чинонсо Офор , 10. Борислав Цонев, 17. Иван Коконов (64' 11. Борис Тютюков) , 20. Деян Лозев , 32. Християн Митев, 33. Иван Тилев (70' 77. Илия Юруков) , 80. Лъчезар Котев – К, 93. Феликс Ебоа Ебоа, 99. Станислав Иванов (79'  19. Тонислав Йорданов)
Резерви: 13. Петър Петров, 12. Ебенезер Принц Окезие , 27. Керимджан Игнатов, 30. Николай Жеков
Треньор: Николай Киров

Крумовград КРУМОВГРАД: 1. Янко Георгиев, 4. Лукас Сантана , 5. Матей Шимич, 18. Клайдер Машедо, 2. Джуниет Али (86' 80. Китан Василев) , 91. Вячеслав Велев , 8. Ренан Арияш , 77. Октай Юсеин (46'  17. Патрик Луан), 23. Димитър Тонев (64' 30. Жак Пехливанов) , 10. Серкан Юсеин (80'  7. Момчил Цветанов). 9. Александър Колев – К
Резерви: 21. Благой Макенджиев, 3. Калоян Пехливанов, 20. Джунейт Яшар, 22. Николай Данаилов
Треньор: Станислав Генчев

Съдия: Михаел Павлов
Стадион: "Арена Арда", Кърджали
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР