Защитникът на Левски Хосе Кордоба е в добро състояние, след като напусна играта още в четвъртата минута на контролата с Динамо Киев в петък.

20-годишният футболист се оплака от силно главоболие веднага беше откаран в болница, където са му направени изследвания, както и тест за коронавирус, който е отрицателен. Най-вероятно става дума за лека настинка на централния бранител.

В събота Кордоба получи пълна почивка от треньорския щаб, но се очаква дори да играе в последната проверка на "сините" в Турция срещу Верес Ровно (понеделник, 12:00 часа).

Преди мача с Динамо бранителят не беше пропуснал и минута от контролите на Левски. До момента той е и голмайсторът на отбора в спарингите в Белек с две попадения.