Вторият отбор на Левски победи с класическото 3:0 Оборище (Панагюрище) на стадион „Георги Аспарухов“ в мач от втория кръг на Югозападна Трета лига. Това бе първа победа за възпитаниците на Елин Топузаков в първенството.

Преслав Бачев откри за „сините“ в 39-ата минута. Пет минути след началото на втората част Бачев асистира на Калоян Стрински за второта попадение за Левски.

В 77-ата минута Стрински подаде на Бачев в наказателното поле и централният нападател оформи крайното 3:0.

В третия кръг Левски II гостува на ФК Кюстендил. Двубоят е в събота (20 август) от 18:00 часа.

Съставът на Левски II: 12. Йоан Загоров (к), 2. Георги Коричков, 6. Денис Динев, 4. Слави Чакъров (72 – 16. Димитър Андонов), 5. Атанас Килов (80 – 15. Александър Божилов), 8. Антоан Стоянов, 10. Асен Митков, 3. Калоян Стрински, 7. Антон Иванов (72 – 13. Кристиан Красимиров), 9. Преслав Бачев (80 – 18. Васил Василев), 11. Борислав Рупанов (55 – 19. Калоян Петков).