ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Левски (София) победи Левски (Карлово) с 4:0 като гост в приятелски двубой, приходите от който ще бъдат дарени на пострадалите от наводненията в Карловско.

Левски поведе в четвъртата минута след комбинация между Георги Миланов и Ивелин Попов, който от ъгъла на вратарското поле без забавяне прати топката зад гърба на Станислав Попов - 0:1.

Домакините можеха да изравнят в 25-ата минута, след като Борис Бисеров се оказа непокрит пред вратарското поле, но ударът му с глава излезе в аут.

Тимът на Станимир Стоилов удвои преднината си в 30-ата минута. Отлично центриране на Галчев от левия фланг намери Адриан Краев на 5 метра от вратата и той само подложи крака си, за да насочи топката в мрежата - 0:2.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

Шест минути след гола и Уелтън пропусна да се разпише. Прострелно подаване на Роналдо стигна до непокрития му сънародник в наказателното поле, но той шутира неточно. Малко след това Краев можеше да направи дубъл, след като скочи най-високо след корнер. Ударът му с глава обаче мина встрани от вратата.

Три минути преди почивката страхотна атака на "сините" завърши с ново попадение. Миланов изведе с пета Петрис отдясно, който запази топката, прескачайки шпагата на Мартин Симеонов. Французинът веднага пусна към Ивелин Попов, който елегантно направи 0:3.

На почивката Станимир Стоилов направи 8 промени в състава - на терена се появиха вратарят Иван Андонов, Никола Църовски, Денис Динев, Калоян Стрински, Васил Василев, Ивайло Марков, Антон Иванов, както и Нейтън Олдър.

В 55-ата минута солова акция на Галчев завърши със силен шут, при който топката срещна мрежата от външната част.  Три минути след това Василев подаде към Стрински, който стреля от движение, но резервният страж Карастойков спаси. Малко след това отново Стрински отново тества вратаря на домакините, който отново бе на висота и изби.

Половин час преди края бяха заменени титулярите Патрик-Габриел Галчев и Абдулахи Шеху, като в игра влязоха Атанас Килов и Мартин Тодорски.

В 72-ата минута резервата  Стрински шутира опасно от дистанция, но топката мина покрай вратата на домакините. Той все пак успя да се разпише от четвъртия си опит в 80-ата минута. Топката му бе поднесена от Антон Иванов около точката на дузпата и той с премерен шут я прати в опразнената врата - 0:4.

ЛЕВСКИ (КАРЛОВО) - ЛЕВСКИ (СОФИЯ) 0:4
0:1 Ивелин Попов (4'), 0:2 Андриан Краев (33'), 0:3 Ивелин Попов (42'), 0:4 Калоян Стрински (80')

Левски Карлово (Bul)Левски Карлово: 12. Станислав Попов, 3. Мартин Симеонов, 4. Борис Бисеров, 8. Иван Тошев, 10. Запрян Запрянов, 14. Стоян Славков, 16. Теодор Андреев, 17. Иван Ангелов, 18. Ерай Карадайъ, 19. Петър Петров, 30. Емил Иванов
Резерви: 33. Християн Карастойков,  Цецо Главчев, 7. Мариян Костов, 11. Иван Диклиев, 15. Николай Дойков, 21. Петър Главчев, 79. Пламен Крислов

Левски София (Bul)Левски: 13. Николай Михайлов, 2. Жереми Петрис, 5. Келиан ван дер Каап, 6. Цунами, 7. Георги Миланов, 8. Андриан Краев, 10. Ивелин Попов, 12. Шеху, 17. Велтон, 18. Роналдо, 22. Патрик-Габриел Галчев
Резерви99. Иван Андонов, 4. Нейтън Олдър, 44. Денис Динев, 31. Димитър Андонов, 32. Атанас Килов, 34. Мартин Тодорски, 35. Антон Иванов, 36. Ивайло Марков, 37. Калоян Стрински, 38. Васил Василев, 42. Никола Църовски