На екшън преди екшъна. Това беше част от програмата на футболистите на Левски в последния ден преди реванша от втория квалификационен кръг на Лига Европа срещу Марибор. Довечера от 20:00 часа на стадион “Георги Аспарухов” те излизат срещу словенския тим след нулево равенство в първата среща.

Наставникът Люпко Петрович отново заложи на тренировка преди обед, а не в часа на срещата или около него. На заниманието бяха отработвани тактически варианти за мача и статични положения. Следобед левскарите отидоха на кино, пише "24 часа". Те изгледаха фантастичния екшън “Денят на независимостта: Нова заплаха”.

На “Герена” няма никакви проблеми от здравословен характер. Очаква се Люпко Петрович да започне със състава от мача в Словения. Там “сините” изглеждаха, може би учудващо и за най-верните им фенове, изключително стабилно и пропуснаха да си тръгнат с победа след пропуски в последните минути.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: "А" група - трансфери и подготовка