ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

УЕФА изненадващо смени съдията за реванша между Лудогорец и Астана. Европейската централа повери срещата в Разград на известния английски рефер Антъни Тейлър. 44-годишният рефер в неделя бе главен съдия на Челси - Ливърпул (1:1).

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Първоначално срещата на "Хювефарма Арена" беше поверена на друг англичанин - Крис Кавана (на 37 години). Причината за рокадата не е обявена от УЕФА, но в сайта на централата вече е посочено, че Тейлър ще ръководи реванша между Лудогорец и Астана. Мачът е в четвъртък от 21:00 часа, а "орлите" загубиха с 1:2 в първата среща в Казахстан.

Помощниците на Тейлър ще бъдат същите, които бяха заявени и за асистенти на Кавана - Константин Хацидакис и Нийл Дейвис (също англичани), а четвърти рефер - Джарет Жилет от Австралия, който също е в листата на Висшата лига.

Последната международна изява на съдията Антъни Тейлър бе финалът именно за Лига Европа между Севиля и Рома, спечелен от испанците с дузпи.