Румънският Сепси с Цветелин Чунчуков и Ради Димитров в състава си загуби с 3:4 след дузпи и отпадна от Спартак Търнава в турнира Лига на конференциите. Двата тима завършиха наравно 1:1 в редовното време, а в продълженията нямаше други голове и се стигна до дузпи за определяне на победителя. В първата среща двата тима завършиха 0:0.

Димитров изигра цял мач, а Чунчуков също започна титуляр за румънския тим и бе заменен в 99-ата минута. Бившият капитан на Левски Роман Прохазка пък бе сред титулярите на словашкия отбор.

Сепси поведе в 29-ата минута чрез Бубакар Фофана, но 69-ата Келвин Боатенг изравни за Спартак.

При дузпите словаците бяха точни четири пъти, докато Акахбар и Райко Реп пропуснаха от бялата точка за румънския тим.