Локомотив (София) завърши 1:1 с Дукаджини (Косово) във втората си контрола в Турция.

Димитър Митков откри за българския отбор с фантастично воле в края на първото полувреме. В 55-ата минута обаче Витор Хуго изравни. След това заваля пороен дъжд, който наводни терена и затрудни чувствително и двата отбора.

В края Локото натисна своя съперник, но без да създаде нищо опасно пред вратата му.

В 71-ата минута играч на Дукаджини се пльосна като жабок в наказателното поле на “железничарите”, искайки дузпа, но съдията го подмина с иронична усмивка.

Локо (Сф) - Дукаджини 1:1
1:0 Митков (45), 1:1 Хуго (55)

Локомотив: 24. Александър Любенов, 13. Селсо Рапосо, 5. Георгиус Кацикас, 15. Лука Иванов, 4. Мики Орачев, 26. Красимир Милошев, 58. Октавио, 44. Божидар Кацаров, 10. Валентин Николов, 45. Димитър Митков, 93. Въджил Пинсон
Резерви: 1. Дамян Дамянов, 16. Денис Стефанов, 2. Стойчо Атанасов, 8. Симеон Славчев, 9. Илия Димитров, 19. Йоанис Атанатос, 3. Борис Кръстев, 89. Матеус Дуарте, 6. Пламен Крачунов, 12. Ярко Истатков