Локомотив (София) oфициално потвърди новината на БЛИЦ за раздялата с един от директорите си - Иво Котев.
Съобщението от "железничарите":
"Иво Котев вече не е изпълнителен директор на Локомотив!
Днес Иво Котев и Локомотив се разделиха по взаимно съгласие. След 7 години съвместна работа, двете страни решиха да поемат по нов път.
Ръководството на Локомотив пожелава на Иво Котев много здраве, щастие и успехи в бъдеще!".
