Локомотив (София) излезе със съобщение относно раздялата със старши треньора Станислав Генчев. Спецът обяви след мача със Септември (1:1), че напуска клуба, потвърждавайки новината на БЛИЦ от 20 април, че е обявил пред играчи, че си тръгва.
"Железничарите" информираха, че раздялата е по взаимно съгласие.
“Локомотив и Станислав Генчев се разделиха по взаимно съгласие!
От днес Станислав Генчев вече не е треньор на Локомотив София. След края на редовния сезон ръководството на клуба и специалистът проведоха среща, на която прецениха, че раздялата е най-доброто решение и за двете страни.
Ръководството на Локомотив пожелава здраве и успехи в бъдеще на Станислав Генчев и неговия щаб!", написаха от Локо (Сф).