Локомотив (София) остана без изпълнителния си директор Иво Котев, разбра БЛИЦ. Специалистът, който работеше за "железничарите" от 2019 година, е напуснал клуба.

Раздялата с Котев идва след новината на БЛИЦ за оттеглянето на Станислав Генчев от треньорския пост. Както първо ние съобщихме, спецът си тръгва от Локо. 

Бомба в БЛИЦ: Ето кой поема Локо София от тази вечер

Генчев подаде оставка, която президентът на клуба Веселин Стоянов първоначално не искаше да приеме.  

Нашата агенция разбра още, че до края на първенството Локо (Сф) ще бъде воден от Александър Георгиев, който е главен мениджър на ДЮШ. 

Тази вечер от 20:00 часа "железничарите" приемат Септември (София). 

efbet Лига - сезон 2025/2026

Купа на България - сезон 2025/2026

 подкрепя българския спорт