Опитай късмета си с БЛИЦ ГЕЙM 2!

Волейболните ни национали загубиха и последната си контрола преди Олимпиадата в Лондон. Селекцията на Найден Найденов отстъпи на Русия с 1:3 гейма (25:23, 23:25, 28:30, 21:25) в приятелската среща, играна в британската столица.

Интересното е, че водачът на българския тим Любо Ганев влезе в ролята на втори съдия, като беше безкомпромисен при отсъжданията.

Както е известно, в сряда селекцията на Найден Найденов премери сили и с Бразилия, когато отново падна с 1:3 гейма.

България е в Група "А" на олимпийския турнир заедно с отборите на Австралия, Аржентина, Великобритания, Италия и Полша. В първия си мач "трикольорите" играят с домакините - в неделя от 11:30 часа българско време.

"Доволен съм и от двете проверки. Бяхме равностойни, дори в определени моменти надиграхме съперниците", коментира Найденов след мача.