Лудогорец U19 отпадна от Младежката лига на УЕФА след загуба с 0:2 от Динамо (Минск) в реванша. "Орлите" спечелиха първата среща с 1:0, но с общ резултат 1:2 отпадат от надпреварата. И двата двубоя се играха на базата на разградчани "Гнездо на орли".

В 11-ата минута се стигна до разбъркване в наказателното поле на Лудогорец, а Трофим Мелниченко реализира - 0:1.

В 50-ата минута Лудогорец получи дузпа, но Георги Караиванов прати топката над вратата. В 66-ата наказателен удар получи и Динамо (Минск), а Максим Будко бе точен за 0:2.

В 86-ата минута гостите останаха с 10 души на терена, след като Илия Казаков получи червен картон след спречкване с Петър Кирев. Това обаче не помогна на "орлите", които не успяха да вкарат и да пратят срещата в продължения.

Така Лудогорец отпадна от Младежката лига на УЕФА само дни след срамната загуба на първия отбор на шампионите с 1:7 от датския Нордселанд.