Септември (София) вече е с три победи от три мача във Втора лига, след като надви и Спартак (Плевен) - 2:1 в първата среща от третия кръг.

Отборът на Красимир Балъков поведе в 14-ата минута чрез Айкут Рамадан от дузпа. Гостите от Плевен изравниха в 55-ата с попадение на Християн Петков.

Победата за Септември донесе Асен Георгиев четвърт час преди края. Опитният защитник се разписа с глава.

През второто полувреме в игра за Септември се завърна Здравко Димитров, който е преотстъпен от Левски.

След три изиграни мача септемврийци са начело във Втора лига с 9 точки, а Спартак за момента е без спечелена точка.

Играчите на Левски Джавад Ел Джемили и Асен Чандъров бяха сред зрителите на мача в Драгалевци: