Треньорът на Барселона Луис Енрике остана разочарован от загубата с 1:3 от Манчестър Сити в Шампионската лига. Каталунците поведоха с 1:0 след попадение на Меси, но след това Сити обърна до 3:1.

"Смятам, че първите 40 минути бяха едни от най-добрите, които сме играли, особено на това ниво и срещу такъв съперник. Представихме се наистина добре. За съжаление, една грешка доведе до изравнителен гол и след това всичко се срина. Когато получиш такъв гол е нормално да се стигне до подобен лош период.

През второто полувреме се надявахме да си върнем доминацията на терена, но не се получи, защото направихме твърде много грешки, а и съперникът ни пресираше добре. Сити се възползва от нашите грешки. Те имат класни играчи, пресираха ни агресивно и провокираха да правим повече грешки, отколкото те правеха. Трябват ни още 4 точки, за да се класираме напред и трябва да се съсредоточим над това", заяви Енрике.