ПСЖ може и да има претенции към съдията Дениз Айтекин за загубата си с 1:6 от Барселона в 1/8-финален реванш от Шампионската лига, но тимът на Унай Емери направи отчайващи последни минути на мача на "Камп Ноу" и това със сигурност допринесе за отпадането му.

Статистиката на подаванията на играчите на ПСЖ след 85-ата минута е отчайваща. Футболистите на френския тим са направили само четири точни паса за това време, като три от тях са след изпълнение на център.

През същия период Барселона има шест отправени удара към вратата на Кевин Трап. Три от тези изстрели са превърнати в гол. Един удар е уловен от вратаря на ПСЖ и два са блокирани.

Посочените данни са на компанията "Squawka", която предоставя статистики, графики и анализи на най-големите футболни първенства в света.

Съдията може и да е дал две пресилени дузпи за Барселона, но когато ти не си направил нищо, за да задържиш топката и да не позволиш на съперника да те атакува, тогава голяма част от вината си е в теб.