ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте какви прогнози за краен резултат на ЦСКА - Славия дадоха известните левскари Иван Христов и Андрей Арнаудов

Наставникът на Славия Златомир Загорчич говори след загубата с 0:2 от ЦСКА в двубой от Efbet лига. Специалистът обяви, че не е имал желание да започне без типичен нападател мача с ЦСКА, но му се е наложило, тъй като сутринта Ахмед Ахмедов е бил на системи.

“Првото полувреме беше равностойно. ЦСКА владееше топката, но без нито едно положение. Ние имахме много опасни атаки, които не реализирахме.

Winbet - победата е емоция! (18+)

През второто полувреме спадна концентрацията, което ни ядоса. При първия гол едно голямо пространство, което ЦСКА използва много добре. За втория гол какво да кажа - много добре се справят при статично положение. С високи хора, ръстово са много по-добре от нас.

После опитахме да направим нещо, но не успяхме. Наложи се да играем без нападател. Ахмед сутринта бе на системи. Искахме да го предпазим и го пуснахме 20 минути, за да не го рискуваме”, заяви Загорчич.