ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача певицата Бони и актьорът Дарин Ангелов в играта на БЛИЦ Букмейкър Efbet лига!

Левски завърши при 2:2 като гост на Спартак (Варна) в среща от 17-ия кръг на Ефбет лига. С това лошата серия на Левски без победа е вече шест мача, като тимът на Станимир Стоилов записа пето поредно равенство.

Двубоят започна добре за домакините и те имаха две добри възможности около 10-ата минута на двубоя след шут на Руменов и открадната топка от Ивей Ромееш.

Левски обаче успя да поведе в 25-ата минута след страхотна солова акция на Филип Кръстев, който залъга няколко защитници и вкара за 1:0.

Минути преди края Спартак пропусна да изравни след пас на Здравко Димитров към Божидар Васев, но ударът му премина покрай вратата.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Втората част започна вихрено и в първите пет минути паднаха два гола. Първо Ивайло Климентов изравни за варненци с удар от дистанция в 48-ата, а две по-късно Филип Кръстев отново изведе Левски напред.

Спартак успя отново да изравни в 67-ата минута след комбинация между бившите играчи на "сините" Здравко Димитров и Пламен Димов, завършила с голов удар с глава на защитника за 2:2.

В последните минути Левски натисна съперника, а Сонко-Сундберг и Филип Кръстев пропуснаха да изведат "сините" за трети път в мача.

Левски е на седмо място в класирането с 29 точки, докато Спартак остава на дъното с 8 точки.

СПАРТАК (ВАРНА) - ЛЕВСКИ 2:2
0:1 Филип Кръстев (25'), 1:1 Ивайло Климентов (48'), 1:2 Филип Кръстев (50'), 2:2 Пламен Димов (67')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на мача.
8'  Първа сериозна опасност в мача! Румен Руменов стреля към вратата на Левски от границата на наказателното поле, но Пламен Андреев се справи.
11'  Грешка на вратаря на Левски, Ивей Ромееш да му открадне топката, но защитата на "сините" се справи.
25'   ГОООЛ за Левски! Филип Кръстев влезе в наказателното поле, залъга няколко бранители и прати топката в мрежата.
40'  Шанс за Спартак! Здравко Димитров намери Божидар Васев на границата на наказателното поле, но ударът му бе неточен.
45+2' Край на първата част.

46' Начало на второто полувреме.
48'  ГОООЛ за Спартак Варна! Ивайло Климентов получи топката нас границата на наказателното поле и с техничен удар я прати в горния ляв на Андреев.
50'  ГОООЛ за Левски! Уелтън влезе в наказателното поле на Спартак, подаде към Роналдо, той върна към връхлитащия Филип Кръстев, който с удар по тревата се разписа за 2:1.
67'  ГОООЛ за Спартак! Бившият играч на "сините" Здрав Димитров намери друг бивш "син" футболист Плен Димов, който се разписа с глава за 2:2.
83'  Какъв шанс за Левски! Ноа Сонко Сундберг на два пъти пропусна да вкара за Левски!
84'  Опасен удар на Филип Кръстев, рикошет и топката излиза в корнер.
90+3' Неразбирателство в защитата на Левски, Пламен Андреев чисти с крак.

Спартак Варна СПАРТАК: 21. Иван Дичевски, 9. Мехмед Сабри (56 47. Родни Антуи) , 19. Никола Борисов, 25. Пламен Димов , 6. Емануел Моура , 11. Виктор Митев (76  2. Велислав Боев ), 77. Румен Руменов, 8. Ивайло Климентов , 30. Божидар Васев (86 27. Денис Баланюк), 33. Здравко Димитров, 14. Ивей Ромееш
Резерви: 67. Християн Христов, 23. Проспер Менди, 10. Янчо Андреев, 17. Цветан Илиев
Треньор: Тодор Киселичков

Левски София ЛЕВСКИ:  1. Пламен Андреев – 2. Жереми Петрис (88'   27. Асен Митков), 23. Ноа Сонко Сундберг , 33. Хосе Кордоба, 6. Цунами – 8. Андриан Краев , 30. Филип Кръстев  – 18. Роналдо  (69'  88. Марин Петков) , 7. Георги Миланов, 17. Уелтон – 24. Борислав Рупанов (68   5. Келиан ван дер Каап)
Резерви: 13. Николай Михайлов, 4. Нейтън Олдър,, 12. Абдулахи Шеху, 22. Патрик-Габриел Галчев,,
Треньор: Станимир Стоилов

Стадион: "Спартак", Варна
Съдия: Никола Попов
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР